fbpx
HomeGenelKaravan dönüşü için hangi araç?

Karavan dönüşü için hangi araç?

Karavan dönüşümünüz için hangi araca karar vereceğinize dair bazı sınırlar vardır. Bununla birlikte, biraz düşünerek ve belki biraz ilham alarak, yaşam tarzınıza uyan daha benzersiz bir şey bulabilirsin. Bu blogda, dönüştürmeyi seçebileceğiniz çeşitli araçlara bakıyoruz.

PANEL VAN

Güvenilir ve çok sayıda seçenekle panelvan en popüler seçenektir. Ayrıca, aracı diğerlerinden ayırmak için ekleyebileceğiniz birçok ekstra var: tekerlekler, raflar, spot ışıklar, grafikler vb.

NOSTALJİK

Bu 1975 Commer gibi daha eski bir aracı tercih edebilirsiniz. Neden daha önce dönüştürülmüş ve elden geçirilmiş bir aracı satın almıyorsunuz? Bir motor revizyonu ve yeni bir iç mekan tam da aradığınız şey olabilir.

DEMONTE KARAVANI

Bu tür karavanlar ABD ve Avustralya’da popülerdir. Bu, 4WD araç için giderseniz size off-road seçeneği sunar. Bu tür bir kamp aracının bir diğer faydası da yaşam alanını kaldırıp kamp alanına bırakabilmenizdir. Bu, aracı off-road sürüşü için veya belki de günlük işe gidip gelmeniz için serbest bırakır.

OKUL OTOBÜSÜ VEYA SKOOLİE

Skoolie sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda içeride çok fazla alan ve çalıştırmanız için katlanır bir kapı sunar!

Bazı dezavantajlar, bu araçların yaygın olmaması ve ABD’den ithalat yapmanız gerekebilmesidir.Bir Skoolie, tekerlekli harika bir yuva yapabilir, ancak servis ve onarım maliyetleri maliyetli olabilir ve parçaları temin etmek zor olabilir.

GELENEKSEL VW TRANSPORTER

Çoğu için 1 numara. T1, T2 veya T25 ile dolaşmak bazı insanlar için cennettir. Bir VW ile kişiselleştirme için çok fazla seçenek ve seçenek var.

KAMP ARABASI

Daha küçük bir şey istiyorsanız, o zaman bir arabayı bir kamp aracına dönüştürebilirsiniz. Bu mini, daha büyük bir kamp aracının sahip olabileceği birçok özelliğe sahip gibi görünüyor.

TRİKE VEYA RİCKSHAW CAMPERVAN

Vaov! Yalnızca bir motosiklet ehliyetiniz varsa, bu sizin için olabilir. Küçük ama çevik ve bu harika görünüyor.

BİSİKLETLİ KAMP ARABASI

Sizi de zinde tutacak ekonomik bir seçenek. Buna bir sonraki dönüşümümüz olarak bakabiliriz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimini Seç
EUREuro
  • No products in the cart.
Choose your category menu in Lorada Theme Options -> Header -> Menu -> Mobile Category Menu.