fbpx
HomeGenelKaravan ve karavan tenteleri

Karavan ve karavan tenteleri

Karavanınız veya karavanınız için bir tente harika bir yatırım olabilir ve tatilinizin keyfini çıkarmanız ve güneş veya yağmurdan korunmanız için size daha fazla alan sağlayabilir. Daha küçük kamp arabaları için tenteler, barbekü ve yemek ekipmanınızı saklamak için ekstra uyku alanı veya oda sağlayabilir.

İki ana tür karavan tente vardır, bunlar arabadan uzaklaşır ve c anopy’dir . Ayrıca, sahip olabileceğiniz karavana veya karavana bağlı olarak, her iki tente türünde de çok sayıda seçenek sunan varyasyonlar vardır.

KANOPİ TENTE

Bu tür tenteler genellikle bir kamp aracının yan tarafına sabitlenir ve öğretilmelerini sağlamak için entegre direkler kullanarak bir kanopi oluşturmak için açılan malzemeye sahiptir. Bunların dikilmesi çok basit ve kamp alanından kamp alanına taşınırken çok kullanışlıdır.

Kapalı ve çok yönlü bir alan sağlamak için çeşitli tasarımlarda ön ve yan duvarları içeren kanopi tenteleri de vardır.

Kanopi tentelerine bakarken çok sayıda Fiamma ürününü incelemeye değer. Bu yenilikçi şirket, kanopi tipi tente üzerinde aşağıdakiler gibi özelliklerle birçok varyasyon sunar:

  • Çatı Montajı
  • Motorlu
  • Bacaksız Kanopiler
  • Çeşitli Panel Muhafazaları

DRİVE-AWAY TENTE

Bunlar, kamp aracınızın tente rayına dikilen ve sabitlenen benzer çadırlardır. Ayrılmak istediğinizde tenteyi raydan ayırıp uzaklaşabilirsiniz.

Bunlar, yemek pişirme ekipmanınızı ve yemek masası ve sandalyelerinizi yerleştirmek için ekstra konaklama veya geniş bir alan sağlayabilir. Tentelerden uzaklaşın, yağmuru ve rüzgarı kamp aracınızın veya karavanınızın kapısından uzak tutun ve temiz kamp aracınıza girmeden önce çamurlu botları tutmak ve ıslak giysileri çıkarmak için harika bir alan sağlayın.

TENTE SEÇİMİ

Başlangıçta, sizin ve kamp yapma alışkanlıklarınız için bir gölgelik mi yoksa araba ile uzaklaşmanın mı uygun olduğuna karar verin. Üreticiye tentenin aracınızın tipine uygun olup olmadığını kontrol edin.

Tente seçimi, direk ve kumaş açısından çadır seçmeye benzer. Hidrostatik kafa ne kadar yüksekse o kadar su geçirmezdir. Daha ucuz tenteler genellikle daha dayanıklı çelik direklere sahip daha pahalı tenteler ile fiberglas direklere sahiptir.

Depolama da önemlidir. Seyahat ederken tentenizi güvenli bir şekilde yerleştirmek için kamp aracınızda yeterli alan bulunduğundan emin olun.

Genelde sağlam bir kampta kamp yapıyorsanız, çakıl tabanından geçmek için sertleştirilmiş çelik mandallara ihtiyacınız olabilir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimini Seç
EUREuro
  • No products in the cart.
Choose your category menu in Lorada Theme Options -> Header -> Menu -> Mobile Category Menu.